Kamil Książek laureatem studenckiego Nobla

Miło nam poinformować, iż nasz pracownik, Kamil Książek, pracujący w Zespole Internetu Rzeczy, został laureatem konkursu "Studencki Nobel" w kategorii IT. Serdecznie gratulujemy!

Finalistami w tej samej kategorii byli także: Aleksandra Krawiec (Zespół Kwantowych Systemów Informatyki), Anna Strzoda (Zespół Internetu Rzeczy), Bartosz Grabowski (Zespół Systemów Multimedialnych) oraz Paulina Lewandowska (Zespół Kwantowych Systemów Informatyki).

Studencki Nobel to cykliczny konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, którego celem jest odnalezienie Najlepszych Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Jest jedynym konkursem takiego formatu organizowanym przez studentów dla studentów. Wpisując się w powszechne dziś trendy innowacyjności i związanego z nimi inwestowania w kapitał ludzki, ma umożliwić wyróżniającym się młodym ludziom wykorzystania ich osiągnięć do zaistnienia w świecie nauki i biznesu. Poszukujemy najlepszych z najlepszych, specjalistów w danych dziedzinach. Studencki Nobel pozwoli im ukształtować ścieżki kariery i otworzy drzwi do dalszego rozwoju.

Więcej informacji na temat nagrody można znaleźć w serwisie Nauka w Polsce oraz na oficjalnej stronie konkursu.